Kujawsko-Pomorskie Przedszkole Bursztynek w Bydgoszczy

UBEZPIECZENIE

Szanowni rodzice dzieci nowo przyjętych,

informujemy, że istnieje możliwość wykupienia w naszej placówce ubezpieczenia dziecka.

Szczegóły u wychowawców poszczególnych grup.

PROŚBA DO RODZICÓW

Drodzy Rodzice!

zwracamy się z uprzejmą prośbą o niezostawianie w szatni słodyczy i innych przekąsek dla dzieci. Podczas ubierania się na spacer dzieci wyciągają swoje skarby i koniecznie chcą je zaraz konsumować, co jest źródłem konfliktów i płaczu pozostałych dzieci,jak również potencjalnym zagrożeniem zdrowia i bezpieczeństwa - idąc na spacer lub biegając na placu zabaw z buzią pełną gum do żucia lub cukierków łatwo się zakrztusić. Liczymy w tej kwestii na Państwa zdrowy rozsądek i z góry dziekujemy.

BURSZTYNKOWA RYBKA

Drodzy Rodzice, Kochane Bursztynki!

Nasza przedszkolna Rybka odwiedza w tym tygodniu już dwudziestą piątą rodzinę, przypominamy, że po odwiedzinach czekamy na relację przygotowaną wspólnie przez Rodziców i Dzieci - forma dowolna, może być zdjęcie, rysunek, opowiadanie... co kto woli. Pod koniec roku szkolnego stworzymy wspólną Bursztynkową Księgę Przygód - serdecznie prosimy o współpracę.

ZAJĘCIA POKAZOWE Z TAŃCA

Drodzy rodzice

informujemy, że 25.02.2019 r. (poniedziałek) o godzinie 12:30 odbędą się zajęcia pokazowe z tańca. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców. 

BAL KARNAWAŁOWY

Drodzy rodzice

przypominamy, że 22.02.19 r. obchodzimy w naszym przedszkolu Bal Karnawałowy, w związku z tym zachęcamy wszystkie dzieci do przebrania się w różne bajkowe postacie.

DZIEŃ CZERWONY - WALENTYNKI

 Drodzy rodzice

Przypominamy, że w najbliższy czwartek tj. 14.02.2019 r. obchodzimy w naszym przedszkolu Dzień Czerwony - Walentynki, w związku z tym zachęcamy dzieci do ubrania się w strój z akcentem koloru czerwonego.