Kujawsko-Pomorskie Przedszkole Bursztynek w Bydgoszczy

ZAJĘCIA TANECZNE Z GANG WOLF CREW

Szanowni Rodzice

W szatni znajdują się listy do zapisów na zajęcia taneczne dla przedszkolaków z Gang Wolf Crew, koszt zajęć 35,00 zł miesięcznie, zajęcia będą odbywały się 1 raz w tygodniu, w wymiarze 30 minut.

Zapisy zbieramy do 30.09.21 r.

ZAJĘCIA Z FABRYKĄ SPORTU I REKREACJI

Szanowni Rodzice

W szatni znajdują się listy do zapisów na zajęcia sportowe dla przedszkolaków z Fabryką Sportu i Rekreacji, koszt zajęć 40,00 zł miesięcznie, zajęcia będą odbywały się 1 raz w tygodniu, w wymiarze 30 minut.

Zapisy zbieramy do 28.09.21 r.

PROŚBA DO GR. ŻÓŁWIKI

Drodzy Rodzice
Uprzejmie prosimy, aby we wtorek 28.09.21 r. wszystkie dzieci uczęszczające do gr. Żółwiki przyniosły 1 rodzinne zdjęcie, będziemy wdzięczni jeśli fotografie będą zapakowane do koperty lub woreczka. Zdjęcia przyniesione przez dzieci będą wykorzystane podczas zajęć edukacyjnych.
Z góry dziękujemy !

KSIĄŻKI DLA DZIECI

Szanowni Rodzice

W tym roku przedszkolnym wszystkie dzieci uczęszczające do "Bursztynka" będą realizowały program wydawnictwa PWN i będą pracowały na podręcznikach "Trampolina" oraz "Świat w kolorach", w związku z tym informujemy, że do końca września 2021 r. będziemy zbierać opłatę za książki. Bardzo prosimy, aby odpowiednia kwota była odliczona i włożona do koperty podpisanej imieniem i nazwiskiem dziecka oraz nazwą grupy i przekazana podczas przyprowadzania bądź odbierania dziecka z placówki.

• dzieci 2,5 i 3 letnie - 96,00 zł

• dzieci 4 letnie -106,00 zł

• dzieci 5 letnie - 146,00 zł

• dzieci 6 letnie - 139,00 zł

Każdy pakiet zawiera: karty pracy, kąciki artysty oraz diagnozy.

KSIĄŻKI DLA DZIECI

Szanowni Rodzice
W tym roku przedszkolnym wszystkie dzieci uczęszczające do "Bursztynka" będą realizowały program wydawnictwa PWN i będą pracowały na podręcznikach "Trampolina" oraz "Świat w kolorach", w związku z tym informujemy, że podczas zebrania, które odbędzie się 23.09.21 r. wychowawcy poszczególnych grup będą zbierać opłatę za książki. Bardzo prosimy, aby odpowiednia kwota była odliczona i włożona do koperty podpisanej imieniem i nazwiskiem dziecka oraz nazwą grupy:
  • dzieci 2,5 i 3 letnie - 96,00 zł
  • dzieci 4 letnie -106,00 zł
  • dzieci 5 letnie - 146,00 zł
  • dzieci 6 letnie - 139,,00 zł
Każdy pakiet zawiera: karty pracy, kąciki artysty oraz diagnozy.

WYCIECZKA DO KRAINY DOLNEJ WISŁY

Drodzy Rodzice
Informujemy, że podczas zebrania, które odbędzie się 23.09.21 r. wychowawcy poszczególnych grup będą zbierać pieniądze na wycieczkę (35.00 zł). Uprzejmie prosimy, aby odliczona kwota była zapakowana w kopertę, podpisaną imieniem i nazwiskiem dziecka oraz nazwą grupy.