Kujawsko-Pomorskie Przedszkole Bursztynek w Bydgoszczy

PROŚBA O NAKRYCIA GŁOWY

Szanowni Rodzice

Ze względu na wysokie temperatury na zewnątrz uprzejmie prosimy, aby wszystkie dzieci posiadały nakrycia głowy (czapki z daszkiem, kapelusze, chustki).

ZMIANA GODZIN OTWARCIA PRZEDSZKOLA

Szanowni Rodzice

Informujemy, że od 13.07.2020 r. (poniedziałek) Kujawsko - Pomorskie Przedszkole Niepubliczne "Bursztynek" będzie czynne w godzinach 7:00 - 16:15.

14 SIERPNIA 2020 r. - DZIEŃ WOLNY

Szanowni Rodzice

Informujemy, że w związku ze Świętem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, które przypada w sobotę 15.08.2020 r. nasze Przedszkole oraz Klub Dziecięcy będą nieczynne w piątek 14.08.2020 r.

DOKUMENTY

Szanowni Rodzice

Przypominamy o konieczności odniesienia dokumentów, które w ostatnim czasie otrzymali Państwo od nas do uzupełnienia (aneks do umowy, dokument dot. korespondencji).

KONTO NA INSTAGRAMIE

Serdecznie zapraszamy do zaobserwowania naszego konta na Instagramie https://www.instagram.com/bursztynek_bydgoszcz/