Kujawsko-Pomorskie Przedszkole Bursztynek w Bydgoszczy

DZIEŃ DYNI W KLUBIE DZIECIĘCYM

Przypominamy, że 30.10.20 r. obchodzimy w naszym Klubie Dzień Dyni, w związku z tym zachęcamy, aby wszystkie dzieci były ubrane w strój z akcentem koloru pomarańczowego.

DZIEŃ DYNI W PRZEDSZKOLU

Przypominamy, że 28.10.20 r. obchodzimy w naszym Przedszkolu Dzień Dyni, w związku z tym zachęcamy, aby wszystkie przedszkolaki były ubrane w strój z akcentem koloru pomarańczowego.

KLASOWE

Szanowni Rodzice

Przypominamy, że w tym roku przedszkolnym również zbieramy pieniądze na klasowe, uprzejmie prosimy, aby odliczona kwota (50,00 zł) była przekazywana w kopercie (podpisanej imieniem i nazwiskiem dziecka) w drzwiach wejściowych. Pieniądze będą zbierane do 30.10.2020 r.

Prośba skierowana jest do rodziców, których dzieci uczęszczają do Przedszkola.

ZAJĘCIA SPORTOWE Z PIŁKAMI

Szanowni Rodzice

 W związku z bardzo małą liczbą chętnych dzieci na chwilę obecną w naszym przedszkolu nie będą odbywały się zajęcia sportowe z piłkami.

DYŻURY WYCHOWAWCÓW

Szanowni Rodzice

Informujemy, że w tym roku przedszkolnym dyżury wychowawców poszczególnych grup będą odbywały się głównie za pośrednictwem rozmów telefonicznych. Ci z Państwa, którzy chcą porozmawiać na temat dziecka proszeni są o wiadomość mailową bądź SMS-ową (w treści wiadomości prosimy podać informację, że są Państwo zainteresowani rozmową, wówczas odpowiedni nauczyciel będzie nawiązywał kontakt z rodzicami).

KLASOWE

Szanowni Rodzice

Przypominamy, że w tym roku przedszkolnym również zbieramy pieniądze na klasowe, uprzejmie prosimy, aby odliczona kwota (50,00 zł) była przekazywana w kopercie (podpisanej imieniem i nazwiskiem dziecka) w drzwiach wejściowych. Pieniądze będą zbierane do 20.10.2020 r.

Prośba skierowana jest do rodziców, których dzieci uczęszczają do przedszkola.