Kujawsko-Pomorskie Przedszkole Bursztynek w Bydgoszczy

MIKOŁAJKI

Przypominamy, że już w najbliższy poniedziałek będziemy obchodzić Mikołajki, w związku z tym zachęcamy, aby wszystkie dzieci ubrały stroje ze świątecznymi akcentami np. mikołajkowe czapki, świąteczne opaski, sukienki / bluzeczki / spodnie z bałwankami, reniferami, Gwiazdorami itd. - wszystko mile widziane 

PROŚBA DO GR. DELFINKI

Drodzy Rodzice
Zwracamy się z uprzejmą prośbą, aby dzieci uczęszczające do gr. Delfinki przyniosły w tym tygodniu szyszki, które będą wykorzystywane podczas zajęć plastycznych.
Z góry dziękujemy !!

ŚWIĄTECZNA SESJA FOTOGRAFICZNA

Szanowni Rodzice

Przypominamy, że w najbliższą środę tj. 24.11.21 r. odbędzie się świąteczna sesja fotograficzna.

Uprzejmie prosimy, aby w tym dniu ubrać dzieci w odświętne stroje.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Szanowni Rodzice
Informujemy, że 26.11.21 r. w grupie Żółwiki odbędzie się pasowanie na przedszkolaka. Uroczystość będzie miała charakter wewnątrzprzedszkolny (w imprezie będą uczestniczyli nauczyciele, dzieci oraz dyrekcja). Na przedszkolaków będą pasowane te dzieci, które nie brały udziału w pasowaniu w ubiegłym roku. Uprzejmie prosimy, aby wszystkie przedszkolaki były ubrane w odświętne stroje.
Na Facebooku będzie udostępniona fotorelacja oraz nagranie z imprezy.

DZIEŃ MYSZKI MIKI

Przypominamy, że 18.11.21 r. w naszym Przedszkolu oraz Klubie będziemy obchodzić Dzień Myszki Miki, w związku z tym zachęcamy, aby dzieci przebrały się w bohatera bajki Disneya

PROŚBA DO GR. RYBKI I DELFINKI

Drodzy Rodzice

Zwracamy się z prośbą, aby wszystkie Rybki oraz Delfinki w najbliższy poniedziałek tj. 15.11.21 r. przyniosły swoją ulubioną książeczkę (bajkę, baśń, opowiadanie itd.) . Książki będą wykorzystane podczas zajęć edukacyjnych.