Kujawsko-Pomorskie Przedszkole Bursztynek w Bydgoszczy

WYJŚCIE DO LODZIARNI

Drodzy rodzice!

Bardzo prosimy o wpłacanie 3,00 zł do nauczyciela grupy "Rybki" na wyjście do pobliskiej lodziarni, które odbędzie się 07.07.2017 r. (piątek).

DZIEŃ RÓŻOWY - POWITANIE LATA

Drodzy rodzice!

Przypominamy, że 22.06.2017 r. (czwartek) obchodzimy w naszym przedszkolu Dzień Różowy – powitanie lata, w związku z tym prosimy, aby dzieci były ubrane w strój z akcentem koloru różowego.

DZIEŃ TRUSKAWKI

Drodzy rodzice!

Przypominamy, że 14.06.2017 r. (środa) obchodzimy w naszym przedszkolu Dzień Truskawki, w związku z tym bardzo prosimy, aby każdy przedszkolak przyniósł truskawki (umyte, bez szypułek) oraz cukier, jogurt np. naturalny bądź inny dodatek według uznania. Prosimy, aby wszystkie produkty znajdowały się w pojemniku, podpisanym imieniem i nazwiskiem dziecka.

Przedszkole nieczynne

UWAGA!

Informujemy, że dnia 16.06.2017r.- PIĄTEK przedszkole będzie NIECZYNNE!

ZEBRANIE DLA RODZICÓW

Drodzy rodzice!

Informujemy, że 06.06.2017 r. (wtorek) o godzinie 17:00 odbędzie się zebranie dla rodziców.

Bardzo prosimy o obecność.

Wyjście do KPSW w Bydgoszczy

Drodzy rodzice!

Bardzo prosimy, aby dzieci biorące udział w wyjściu do Kujawsko – Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, które odbędzie się 25.05.2017 r. (czwartek) były przyprowadzone do przedszkola do godziny 07:45 (wyjście z placówki ok. godziny 08:30).