Kujawsko-Pomorskie Przedszkole Bursztynek w Bydgoszczy

MATERIAŁY NA ZAJĘCIA PLASTYCZNO - KONSTRUKCYJNE PT. "MÓJ INSTRUMENT"

Drodzy rodzice!

Bardzo prosimy o przyniesienie 30.03.2017 r. (czwartek) buteleczki po jogurcie pitnym, plastikowego opakowania po „Kinder Niespodziance” lub zamykanej puszki metalowej np. po kawie bądź innego opakowania, które będzie wykorzystane do pracy plastyczno – konstrukcyjnej pt. „Mój instrument”.

SPOTKANIE Z FOTOGRAFEM

Drodzy rodzice!

Przypominamy, że 29.03.2017 r. (środa) w naszym przedszkolu odbędzie się spotkanie z fotografem pt. „Moje 3 latka, 4 latka, 6 latek na fotografii” w ramach zajęć „Poznajemy zawody”, w związku z tym bardzo prosimy, aby w tym dniu każdy przedszkolak przyniósł kilka swoich zdjęć.

Pierwszy dzień wiosny

W związku z pierwszym dniem wiosny zwracamy się z prośbą o pomoc w przygotowaniu wspólnej Marzanny dla naszych dzieci. Prosimy o przynoszenie słomy, starych spodni, koszuli, czapki, oraz różnych materiałów. Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt z wychowawcami grupy „rybki”.

UWAGA

Prosimy o przyniesienie bloków rysunkowego i technicznego (białego oraz kolorowego), kleju w sztyfcie oraz teczki  papierowej. Podpisane materiały papiernicze prosimy zostawiać u nauczycieli grupy „rybki”

DZIEŃ ZIELONY

Drodzy rodzice!

Przypominamy, że 21.03.2017 r. (wtorek) obchodzimy w naszym przedszkolu Dzień Zielony, w związku z tym prosimy o ubranie dzieci w strój z akcentem koloru zielonego.

DZIEŃ ZABAWKI

„DZIEŃ ZABAWKI”