Kujawsko-Pomorskie Przedszkole Bursztynek w Bydgoszczy

Wyjście do KPSW w Bydgoszczy

Drodzy rodzice!

Bardzo prosimy, aby dzieci biorące udział w wyjściu do Kujawsko – Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, które odbędzie się 25.05.2017 r. (czwartek) były przyprowadzone do przedszkola do godziny 07:45 (wyjście z placówki ok. godziny 08:30).

Słoiki

Drodzy rodzice !

Prosimy  o przyniesienie do dnia 19.05.2017 r. (piątek) pustych średniej wielkości słoików przezroczystych  (bez naklejek, etykiet), rafie dekoracyjną lub wstążeczki, koronki lub elementy firan do dekoracji. Prosimy aby każde dziecko przyniesione przez siebie przedmioty miało          w reklamówce podpisanej imieniem i nazwiskiem.

Wyjście do KPSW

Drodzy rodzice !

Dnia 25.05.2017 r. (czwartek) proponujemy wyjście do Kujawsko – Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy (ul. Toruńska 55-57) na audycję muzyczną pt. Muzyka i media” organizowaną przez Filharmonię Pomorską w Bydgoszczy (przewidziane są także inne atrakcje) .

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z nauczycielami

grupy „Rybki”.

DYŻUR NAUCZYCIELA

Drodzy rodzice!

Informujemy, że 17.05.2017 r. (środa) w godzinach 9:00 – 10:30 odbędzie się dyżur pani Moniki Górskiej.

Zainteresowanych rodziców zapraszamy na rozmowy indywidualne po uprzednim umówieniu się.

Piknik Rodzinny

Podobny obraz

DRODZY RODZICE!

W związku z niesprzyjającą pogodą, przekładamy piknik rodzinny ( wspólne grillowanie), data zostanie podana w terminie późniejszym.

DRZWI OTWARTE W PRZEDSZKOLU

Podobny obraz
DRZWI OTWARTE W PRZEDSZKOLU
Zapraszamy Rodziców wraz z dziećmi 19 maja
w godzinach 15:00 do 18:00

Proponujemy:

•  zapoznanie z pomieszczeniami, wyposażeniem sal i placu zabaw,
  •  infomacje o placówce,
  •  zapisy dzieci na rok szkolny 2017 / 2018,
  •  zabawy zabawkami dostępnymi w przedszkolu,
  •  wspólne zabawy plastyczne i ruchowe.