Kujawsko-Pomorskie Przedszkole Bursztynek w Bydgoszczy

PRACA DLA NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Poszukiwana uśmiechnięta i pełna pomysłów nauczycielka wychowania przedszkolnego z doświadczeniem w pracy z dziećmi. Oferujemy pracę w młodym i kreatywnym zespole oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres bursztynek@kpck.edu.pl

STRÓJ NA UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA

Drodzy rodzice !

Zwracamy się z prośbą, aby na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka (18.01.18 r. - grupa Pingwinki, 19.01.18 r. - grupa Rybki) wszystkie dziewczynki były ubrane w spódniczki lub sukienki, a wszyscy chłopcy w koszule.

DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA

Drodzy rodzice !

Przypominamy, że 17.01.2018 r. (środa) obchodzimy w naszym przedszkolu Dzień Kubusia Puchatka, w związku z tym zachęcamy dzieci do przyniesienia przedmiotów związanych z Kubusiem Puchatkiem np. maskotka, książka, puzzle, kolorowanka, ubranie itp.

ZAJĘCIA DODATKOWE Z JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

Drodzy Rodzice !

Zapraszamy do zapisywania dzieci na dodatkowe zajęcia z języka hiszpańskiego prowadzone przez native speakera (Pan Carlos pochodzi z Hiszpanii), zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu / 30 min, koszt miesięczny – 20,00 zł

Aby zajęcia wystartowały musimy zebrać grupę przynajmniej 10 dzieci.

Zapisy u wychowawców.

DYŻUR NAUCZYCIELA - GRUPA "PINGWINKI"

Drodzy rodzice !

Informujemy, że  15.01.2018 r. (poniedziałek) w godzinach  14:15 – 15:15  odbędzie się  dyżur pani Małgorzaty Tomczak. Zainteresowanych rodziców zapraszamy na rozmowy indywidualne po uprzednim zapisaniu się na listę, która znajduje się w szatni.

DZIEŃ KOSZULI

Drodzy Rodzice !

Przypominamy, że 12.01.2018 r. (piątek) obchodzimy w naszym przedszkolu Dzień Koszuli (szczegóły w kalendarzu imprez i uroczystości).