Kujawsko-Pomorskie Przedszkole Bursztynek w Bydgoszczy

DYŻUR NAUCZYCIELA

Drodzy rodzice!

Informujemy, że 20.11.2017 r. (poniedziałek) w godzinach 14:15 – 15:15 odbędzie się dyżur pani Małgorzaty Tomczak.

Zapraszamy na rozmowy indywidualne po uprzednim zapisaniu się na listę, która znajduje się w szatni.

PROŚBA DO DZIECI Z GRUPY "PINGWINKI"

Drodzy rodzice !

Zwracamy się z prośbą o przynoszenie do 12 grudnia rolek po papierze toaletowym i ręcznikach papierowych. Rolki prosimy zostawiać u nauczycieli (prośbę kierujemy do grupy „Pingwinki”).

INFORMACJA DLA GRUPY "RYBEK"

Szanowni Rodzice !

Bardzo prosimy o NIE przynoszenie zabawek w inne dni, niż te, które są wyznaczone w związku z Dniem Zabawki (o zabawki pozostawione w szatni, w dniu który nie jest wyznaczony przedszkole nie odpowiada).

Zwracamy się również z prośbą o wybranie wspólnie z dzieckiem JEDNEJ przytulanki bądź innej rzeczy np. pieluszka, która będzie przeznaczona do leżakowania i zostanie na stałe w przedszkolu (będzie oddawana co jakiś czas do prania wraz z pościelą).

DYŻUR NAUCZYCIELA - GRUPA "RYBKI"

Drodzy rodzice!

Informujemy, że 13.11.2017 r. (poniedziałek) w godzinach 14:15 – 15:15 odbędzie się dyżur pani Moniki Górskiej.

DZIEŃ ZDROWEGO JEDZENIA

Drodzy rodzice !

Przypominamy, że 08.11.2017 r. (środa) obchodzimy w naszym przedszkolu Dzień Zdrowego Jedzenia, w związku z tym bardzo prosimy, aby każde dziecko przyniosło w tym dniu ulubiony owoc lub warzywo.

EDUKACJA PRZYRODNICZA

Drodzy rodzice !

Zwracamy się z prośbą o przyniesienie cebulek kwiatowych, które będą wykorzystane przez dzieci na edukacji przyrodniczej.

Bardzo prosimy, aby cebulki były przyniesione najpóźniej do 10.11.17 r. (piątek).