Kujawsko-Pomorskie Przedszkole Bursztynek w Bydgoszczy

DZIEŃ RÓŻOWY - POWITANIE LATA

Drodzy rodzice!

Przypominamy, że 22.06.2017 r. (czwartek) obchodzimy w naszym przedszkolu Dzień Różowy – powitanie lata, w związku z tym prosimy, aby dzieci były ubrane w strój z akcentem koloru różowego.

DZIEŃ TRUSKAWKI

Drodzy rodzice!

Przypominamy, że 14.06.2017 r. (środa) obchodzimy w naszym przedszkolu Dzień Truskawki, w związku z tym bardzo prosimy, aby każdy przedszkolak przyniósł truskawki (umyte, bez szypułek) oraz cukier, jogurt np. naturalny bądź inny dodatek według uznania. Prosimy, aby wszystkie produkty znajdowały się w pojemniku, podpisanym imieniem i nazwiskiem dziecka.

Przedszkole nieczynne

UWAGA!

Informujemy, że dnia 16.06.2017r.- PIĄTEK przedszkole będzie NIECZYNNE!

ZEBRANIE DLA RODZICÓW

Drodzy rodzice!

Informujemy, że 06.06.2017 r. (wtorek) o godzinie 17:00 odbędzie się zebranie dla rodziców.

Bardzo prosimy o obecność.

Wyjście do KPSW w Bydgoszczy

Drodzy rodzice!

Bardzo prosimy, aby dzieci biorące udział w wyjściu do Kujawsko – Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, które odbędzie się 25.05.2017 r. (czwartek) były przyprowadzone do przedszkola do godziny 07:45 (wyjście z placówki ok. godziny 08:30).

Słoiki

Drodzy rodzice !

Prosimy  o przyniesienie do dnia 19.05.2017 r. (piątek) pustych średniej wielkości słoików przezroczystych  (bez naklejek, etykiet), rafie dekoracyjną lub wstążeczki, koronki lub elementy firan do dekoracji. Prosimy aby każde dziecko przyniesione przez siebie przedmioty miało          w reklamówce podpisanej imieniem i nazwiskiem.