Kujawsko-Pomorskie Przedszkole Bursztynek w Bydgoszczy

PROŚBA DO GR. ŻÓŁWIKI

Drodzy Rodzice
Uprzejmie prosimy, aby we wtorek 28.09.21 r. wszystkie dzieci uczęszczające do gr. Żółwiki przyniosły 1 rodzinne zdjęcie, będziemy wdzięczni jeśli fotografie będą zapakowane do koperty lub woreczka. Zdjęcia przyniesione przez dzieci będą wykorzystane podczas zajęć edukacyjnych.
Z góry dziękujemy !

KSIĄŻKI DLA DZIECI

Szanowni Rodzice

W tym roku przedszkolnym wszystkie dzieci uczęszczające do "Bursztynka" będą realizowały program wydawnictwa PWN i będą pracowały na podręcznikach "Trampolina" oraz "Świat w kolorach", w związku z tym informujemy, że do końca września 2021 r. będziemy zbierać opłatę za książki. Bardzo prosimy, aby odpowiednia kwota była odliczona i włożona do koperty podpisanej imieniem i nazwiskiem dziecka oraz nazwą grupy i przekazana podczas przyprowadzania bądź odbierania dziecka z placówki.

  • dzieci 2,5 i 3 letnie - 96,00 zł

  • dzieci 4 letnie -106,00 zł

  • dzieci 5 letnie - 146,00 zł

  • dzieci 6 letnie - 139,00 zł

Każdy pakiet zawiera: karty pracy, kąciki artysty oraz diagnozy.

DWUJĘZYCZNY PRZEDSZKOLAK

Drodzy Rodzice, mamy przyjemność poinformować, że zdecydowana większość z Państwa wyraziła aprobatę dla wprowadzenia programu Dwujęzyczny Przedszkolak, w związku z czym, po zakończeniu drogi formalnej, rozpoczniemy realizację programu. Jednocześnie przypominamy o przynoszeniu podpisanych aneksów do umowy.

KSIĄŻKI DLA DZIECI

Szanowni Rodzice
W tym roku przedszkolnym wszystkie dzieci uczęszczające do "Bursztynka" będą realizowały program wydawnictwa PWN i będą pracowały na podręcznikach "Trampolina" oraz "Świat w kolorach", w związku z tym informujemy, że podczas zebrania, które odbędzie się 23.09.21 r. wychowawcy poszczególnych grup będą zbierać opłatę za książki. Bardzo prosimy, aby odpowiednia kwota była odliczona i włożona do koperty podpisanej imieniem i nazwiskiem dziecka oraz nazwą grupy:
  • dzieci 2,5 i 3 letnie - 96,00 zł
  • dzieci 4 letnie -106,00 zł
  • dzieci 5 letnie - 146,00 zł
  • dzieci 6 letnie - 139,,00 zł
Każdy pakiet zawiera: karty pracy, kąciki artysty oraz diagnozy.

WYCIECZKA DO KRAINY DOLNEJ WISŁY

Drodzy Rodzice
Informujemy, że podczas zebrania, które odbędzie się 23.09.21 r. wychowawcy poszczególnych grup będą zbierać pieniądze na wycieczkę (35.00 zł). Uprzejmie prosimy, aby odliczona kwota była zapakowana w kopertę, podpisaną imieniem i nazwiskiem dziecka oraz nazwą grupy.

URODZIN

Szanowni Rodzice

W związku ze zniesieniem części obostrzeń związanych z sytuacją epidemiologiczną wywołaną COVID-19 informujemy, że wracamy do możliwości przynoszenia poczęstunku na urodziny Państwa dzieci. Wszystkie produkty powinny być przyniesione w dniu urodzin, w oryginalnych opakowaniach oraz z dowodem zakupu (paragon).