Kujawsko-Pomorskie Przedszkole Bursztynek w Bydgoszczy

FESTIWAL PIOSENKI

Informujemy, że w najbliższy piątek tj. 13.08.21 r. w naszym przedszkolu odbędzie się festiwal piosenki, w związku z tym zachęcamy, aby chętne przedszkolaki przygotowały dowolny utwór muzyczny, który chciałyby zaprezentować podczas zabawy. Mile widziane przebranie oraz akcesoria, które dziecko będzie chciało wykorzystać podczas występu.

Uprzejmie prosimy, aby najpóźniej do czwartku tj. 12.08.21 r. na nasz adres mailowy przesłać zgłoszenie, w którym należy podać imię i nazwisko dziecko oraz tytuł utworu muzycznego.

POKAZ MODY

Informujemy, że w najbliższy czwartek tj. 12.08.21 r. w naszym przedszkolu odbędzie się pokaz mody, w związku z tym zachęcamy, aby w tym dniu każde dziecko przyniosło ze sobą elementy przebrania np. kapelusz, opaskę na głowę, okulary, korale, krawat, perukę itp.

STAWKA ŻYWIENIOWA

09.08.2021r.

 

Szanowni Rodzice

Informujemy, że od 1.09.2021 r. firma cateringowa „Atmosfera”, która zajmuje się przygotowaniem posiłków dla dzieci uczęszczających do naszego Przedszkola oraz Klubu Dziecięcego „Bursztynek” podnosi dzienną stawkę żywieniową z 9,00 zł na 11,00 zł.

 

PIKNIK

Drodzy Rodzice

Informujemy, że już w najbliższy czwartek tj. 5.08.21 r. w ramach II śniadania planujemy zroganizować dla wszystkich dzieci uczęszczających do naszego Przedszkola piknik, w związku z tym uprzejmie prosimy, aby każdy przedszkolak przyniósł w tym dniu ulubione przekąski oraz napój (bardzo prosimy, aby wszystkie produkty były zapakowane do plecaka i przekazane w drzwiach wejściowych).

SIERPIEŃ

Szanowni Rodzice

Przypominamy, że od 2.08.21 r. nasze Przedszkole oraz Klub Dziecięcy wznawia działalność po przerwie wakacyjnej, będziemy otwarci w godzinach 6:45 - 16:15 (Przedszkole) oraz 7:30 - 16:15 (Klub Dziecięcy). Uprzejmie prosimy, aby w poniedziałek 2.08.21 r. wszystkie dzieci uczęszczające do Przedszkola przyniosły ze sobą obuwie zmienne, ubrania na przebranie, czapki, chustki bądź kapelusze na głowę, natomiast dzieci uczęszczające do Klubu obuwie zmienne, ubrania na przebranie, czapki, chustki bądź kapelusze na głowę, pampersy, nawilżane chusteczki, smoczki, butelki \ kubki, kremy.

Wakacje Bursztynkowe

 W miesiącu lipcu Bursztynek ma przerwę wakacyjną. Natomiast wszystkich chętnych do zapisów do Klubu lub Przedszkola zapraszamy serdecznie od pn do pt w godz. 6.00-13.00.