Kujawsko-Pomorskie Przedszkole Bursztynek w Bydgoszczy

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Szanowni Rodzice

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z informacją dot. wysokości opłat w miesiącu czerwcu 2020 r. Kącik rodzica, zakładka tablica ogłoszeń.

PROŚBA DO RODZICÓW \ OPIEKUNÓW

Drodzy Rodzice

Uprzejmie prosimy, aby wszystkie dzieci uczęszczające do Przedszkola ze względu na słoneczną pogodę posiadały nakrycie głowy - czapka z daszkiem, kapelusz, chustka.

Z góry dziękujemy !

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Szanowni Rodzice

Uprzejmie prosimy o uważne zapoznanie się z ogłoszeniami dot. okresu wakacyjnego oraz 12 czerwca 2020 r. w Klubie i Przedszkolu "Bursztynek". Kącik Rodzica, zakładka tablica ogłoszeń.

INFORMACJA DLA RODZICÓW, KTÓRYCH DZIECI UCZĘSZCZAJĄ DO KLUBU DZIECIĘCEGO

Szanowni Rodzice
Uprzejmie prosimy o uważne zapoznanie się komunikatem dot. procedury bezpieczeństwa w czasie ogłoszonego na terenie Rzeczpospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z zakażeniem wirusem SARS-COV-2 w częściowo otwartym klubie dziecięcym "Bursztynek" - pkt 2, dokument POBIERZ2 (zakładka tablica ogłoszeń)

REKRUTACJA NA ROK 2020 / 2021

UWAGA ! UWAGA !

REKRUTACJA NA ROK 2020 / 2021

Szanowni Rodzice

Informujemy, że Przedszkole i Klub Dziecięcy „Bursztynek” mieszczący się przy ul. Bełzy 2 w Bydgoszczy (obok Ronda Toruńskiego) prowadzi rekrutację dzieci na nowy rok szkolny.

 

·         Do przedszkola przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 l. do 6 l.

 

·         Do klubu dziecięcego przyjmujemy dzieci w wieku od 1 l. do 3 l.

 

Zapewniamy:

- własny, bezpieczny plac zabaw

- bogaty kalendarz imprez i uroczystości

- urozmaicony wachlarz zajęć dodatkowych (w tym logopedia, j.angielski, j.hiszpański, j.niemiecki, zajęcia muzyczno-ruchowe, zajęcia z elem. integracji sensorycznej)

- wyżywienie (3 posiłki dziennie)

- wykwalifikowaną kadrę

 

·         Przedszkole czynne w godzinach 6:00 – 17:00

 

·         Klub Dziecięcy czynny w godzinach 7:00  - 17:00

 

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej: www.bursztynek.kpck.edu.pl oraz Facebook’a: https://www.facebook.com/Kujawsko-Pomorskie-Przedszkole-Bursztynek

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 510 993 092 lub poprzez mail: bursztynek@kpck.edu.pl

 

Czekamy na nowych Bursztynkowych Przedszkolaków !

OŚWIADCZENIA DOT. POWROTU DZIECKA DO PLACÓWKI OD 25.05.20 r.

Szanowni Rodzice

Przypominamy o konieczności wypełnienia oświadczeń dot. powrotu dziecka do placówki od 25..05.20 r. Odpowiedni, uzupełniony druk (przez oboje rodziców) prosimy przesłać na adres mail: bursztynek@kpck.edu.pl

Dyrekcja Przedszkola i Klubu Dziecięcego "Bursztynek"