Kujawsko-Pomorskie Przedszkole Bursztynek w Bydgoszczy

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dzisiaj obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, z tej okazji składamy wszystkim naszym bursztynkowym nauczycielom, opiekunom, pracownikom i dyrekcji serdeczne życzenia, wszelkiej pomyślności, dużo zdrowia oraz samych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym !

P.S. Robicie kawał dobrej roboty.

DZIĘKUJEMY !!

ZAJĘCIA Z TAŃCA

Informujemy, że zajęcia z tańca będą odbywały się w czwartki o godzinie 13:30. Pierwsze zajęcia odbędą się już jutro tj. 14.10.21 r.

PROŚBA DO GR. ŻÓŁWIKI

Drodzy Rodzice
Zwracamy się z prośbą, aby w najbliższy poniedziałek tj. 18.10.21 r. wszystkie Żółwiki przyniosły do przedszkola jedną, ulubioną zabawkę.

WYCIECZKA

Szanowni Rodzice

Informujemy, że wyjazd do Krainy Dolnej Wisły odbędzie się o godzinie 9:15, autokarem, spod Przedszkola "Bursztynek", powrót do placówki ok. godziny 14:00.

Uprzejmie prosimy, aby dzieci były ubrane w wygodny strój, który samodzielnie będą potrafiły ubrać oraz zdjąć (prosimy nie ubierać dzieci w kombinezony).

Bardzo prosimy, aby każdy przedszkolak posiadał w plecaku małą butelkę wody mineralnej (najlepiej z "dziubkiem").

Wyjątkowo w tym dniu I śniadanie zostanie podane o godzinie 8:15, więc bardzo prosimy, aby przedszkolaki, które jadą na wycieczkę były przyprowadzone do "Bursztynka" najpóźniej o godzinie 8:10.

KALENDARZ DNI WOLNYCH W PRZEDSZKOLU I KLUBIE DZIECIĘCYM

Szanowni Rodzice

Poniżej podajemy kalendarz dni wolnych w Przedszkolu i Klubie Dziecięcym "Bursztynek":

1 listopada 2021 r.

11 - 12 listopada 2021 r. 

24 grudnia 2021 r. 

31 grudnia 2021 r. 

OPŁATA NA WYCIECZKĘ

Przypominamy, że nadal kilka osób nie wpłaciło pieniędzy na wycieczkę, uprzejmie prosimy, aby odpowiednia kwota została przyniesiona najpóźniej w piątek 8.10.21 r.