Kujawsko-Pomorskie Przedszkole Bursztynek w Bydgoszczy

Przedszkole

Kujawsko - Pomorskie Przedszkole Niepubliczne "Bursztynek" jest placówką prywatną działającą pod patronatem Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. Przedszkole "Bursztynek" powstało w odpowiedzi na potrzeby młodych rodziców, aby zapewnić jak najlepszy rozwój oraz przygotowanie dzieci do edukacji szkolnej.

Dzieciom w wieku od 2,5 roku do 7 lat zapewniamy domową oraz ciepłą atmosferę, codzienny kontakt z językiem angielskim, kreatywne i aktywne spędzanie czasu jak i zabawy sprzyjające rozwojowi psychofizycznemu naszych podopiecznych. Każdy z naszych Bursztynków może liczyć na uwagę i zainteresowanie wykwalifikowanej kadry, która zapewni Państwa dzieciom bezpieczeństwo oraz odpowiednią uwagę i ciepło jakie będzie potrzebne. Nasza placówka jest kompleksowo wyposażona w meble oraz zabawki dostosowane do wieku wraz z certyfikatami bezpieczeństwa i wszystkimi niezbędnymi atestami. Ponadto na terenie Przedszkola funkcjonuje ogrodzony i zabezpieczony plac zabaw, będący świetnym rozwiązaniem dla małych ludzi, których roznosi energia. Naszym priorytetem jest przede wszystkim uśmiech dzieci oraz Państwa duma z czynionych przez nie postępów.
 

 

·       Do przedszkola przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 l.

Opłata miesięczna - 295,00 zł  

 

Stawka żywieniowa naliczana za każdy dzień pobytu dziecka - 13,50 zł

 

 

 

 

 

 

Powyższe nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


 


Placówka funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 - 17.00

 Zapisy trwają cały rok, zapraszamy!

ul. Bełzy 2, Bydgoszcz


tel. 510 993 092


bursztynek@kpck.edu.pl