Kujawsko-Pomorskie Przedszkole Bursztynek w Bydgoszczy

Kujawsko-Pomorskie Przedszkole „Bursztynek” w Bydgoszczy

 Przedszkole  Bursztynek jest placówką prywatną działającą pod patronatem Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. Przedszkole Bursztynek powstało w odpowiedzi na potrzeby młodych rodziców, aby zapewnić jak najlepszy rozwój oraz przygotowanie dzieci do edukacji szkolnej.

Dzieciom w wieku od 2,5 roku do 6 lat zapewniamy, domową oraz ciepłą atmosferę, codzienny kontakt z językiem angielskim, kreatywne i aktywne spędzanie czasu jak i zabawy sprzyjające rozwojowi psychofizycznemu naszych podopiecznych. Każdy z naszych Bursztynków może liczyć na uwagę i zainteresowanie wykwalifikowanej kadry, która zapewni Państwa dzieciom bezpieczeństwo oraz odpowiednią uwagę i ciepło jakie będzie potrzebne. Nasza placówka jest kompleksowo wyposażona w meble oraz zabawki dostosowane do wieku wraz z certyfikatami bezpieczeństwa i wszystkimi niezbędnymi atestami. Ponadto na terenie Przedszkola funkcjonuje ogrodzony i zabezpieczony plac zabaw, będący świetnym rozwiązaniem dla małych ludzi, których roznosi energia. Naszym priorytetem jest przede wszystkim uśmiech dzieci oraz Państwa duma z czynionych przez nie postępów.
 

 

Do przedszkola przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 l. do 6 l.

Opłata miesięcznie - 295,00 zł

Stawka żywieniowa naliczana za każdy dzień pobytu dziecka - 13,50 zł

 

 

 

Powyższe nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych


 


Placówka funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 17.00.


Zapisy trwają cały rok, zapraszamy!


ul. Bełzy 2, Bydgoszcz


tel. 510 993 092


bursztynek@kpck.edu.pl