Kujawsko-Pomorskie Przedszkole Bursztynek w Bydgoszczy

Nawigacja

Klub dziecięcy

Dziecięcy Klub Malucha Bursztynek jest placówką prywatną działającą pod patronatem Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. Klub działa w funkcjonującym z powodzeniem od paru lat przedszkolu Bursztynek. Klub Dziecięcy powstał w odpowiedzi na potrzeby młodych rodziców, którzy z różnych przyczyn muszą podjąć pracę zawodową i nie mają z kim pozostawić maluszka.

Dzieciom w wieku od 12 miesięcy do 3 lat zapewniamy, domową oraz ciepłą atmosferę, codzienny kontakt z językiem angielskim, kreatywne i aktywne spędzanie czasu jak i zabawy sprzyjające rozwojowi psychofizycznemu naszych podopiecznych. Każdy z naszych maluszków może liczyć na uwagę i zainteresowanie wykwalifikowanej kadry, która zapewni Państwa dzieciom bezpieczeństwo oraz odpowiednią uwagę i ciepło jakie będzie potrzebne Państwa maluszkom. Nasza placówka jest kompleksowo wyposażona w meble oraz zabawki dostosowane do wieku wraz z certyfikatami bezpieczeństwa i wszystkimi niezbędnymi atestami. Ponadto na terenie Klubu Malucha funkcjonuje ogrodzony i zabezpieczony plac zabaw, będący świetnym rozwiązaniem dla małych ludzi, których roznosi energia. Naszym priorytetem jest przede wszystkim uśmiech dzieci oraz Państwa duma z czynionych przez nie postępów.
 

Opcje cenowe:

- pobyt dziecka do 5 godzin dziennie - 540,00 zł (na wniosek rodzica/opiekuna prawnego)

- pobyt dziecka do 8 godzin dziennie - 740,00 zł (na wniosek rodzica/opiekuna prawnego)

- pobyt dziecka powyżej 8 godzin dziennie - 940,00 zł

Stawka żywieniowa naliczana za każdy dzień pobytu dziecka - 9,00 zł

 

 

Powyższe nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych


 


Placówka funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.00.
Zapisy trwają cały rok, zapraszamy!

ul. Bełzy 2, Bydgoszcz
tel. 510 993 092
bursztynek@kpck.edu.pl