Kujawsko-Pomorskie Przedszkole Bursztynek w Bydgoszczy

Klub dziecięcy

ZAPRASZAMY DO REKRUTACJI

ZAPISY trwają!!!

+48 510 993 092

bursztynek@kpck.edu.pl

 

Klub Dziecięcy "Bursztynek" jest placówką prywatną działającą pod patronatem Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. Klub działa w funkcjonującym z powodzeniem od paru lat Przedszkolu "Bursztynek".

Klub Dziecięcy powstał w odpowiedzi na potrzeby młodych rodziców, którzy z różnych przyczyn muszą podjąć pracę zawodową i nie mają z kim pozostawić maluszka.

Dzieciom w wieku od 12 miesięcy do 3 lat zapewniamy domową oraz ciepłą atmosferę, codzienny kontakt z językiem angielskim, kreatywne i aktywne spędzanie czasu jak i zabawy sprzyjające rozwojowi psychofizycznemu naszych podopiecznych. Każdy z naszych maluszków może liczyć na uwagę i zainteresowanie wykwalifikowanej kadry, która zapewni Państwa dzieciom bezpieczeństwo oraz odpowiednią uwagę i ciepło jakie będzie potrzebne Państwa maluszkom.

Nasza placówka jest kompleksowo wyposażona w meble oraz zabawki dostosowane do wieku wraz z certyfikatami bezpieczeństwa i wszystkimi niezbędnymi atestami. Ponadto na terenie Klubu Malucha funkcjonuje ogrodzony i zabezpieczony plac zabaw, będący świetnym rozwiązaniem dla małych ludzi, których roznosi energia. Naszym priorytetem jest przede wszystkim uśmiech dzieci oraz Państwa duma z czynionych przez nie postępów.
 

Opłata czesnego uzależniona od wyboru pakietu godzinowego.

Dzienna stawka żywieniowa - 13.50 zł

 
 
Powyższe nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych


 


Placówka funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 17.00

W czasie zagrożenia epidemiologicznego w godzinach 7:00 - 17:00

 


Zapisy trwają cały rok, zapraszamy!

ul. Bełzy 2, Bydgoszcz


tel. 510 993 092


bursztynek@kpck.edu.pl