Kujawsko-Pomorskie Przedszkole Bursztynek w Bydgoszczy

WYCIECZKA DO KRAINY DOLNEJ WISŁY

Szanowni Rodzice

Planujemy, aby 21 października 2021 r.  odbyła się wycieczka dla wszystkich przedszkolaków do Krainy Dolnej Wisły (Zła Wieś, Dobrcz). Przejazd autokarem na trasie Przedszkole "Bursztynek" - Zła Wieś (wyjazd ok. godziny 9:15, pobyt na miejscu ok. 4 godzin). W programie:

- zwiedzanie Krainy Dolnej Wisły

- spotkanie ze zwierzętami

- karmienie zwierząt

- gry i zabawy

- poczęstunek

W celu poznania szczegółowych informacji zapraszamy do odwiedzenia fanpag'a na facebook'u: https://www.facebook.com/krainadolnejwisly

Koszt wycieczki:

- bilet 25,00 zł

- autokar 10,00 zł (jeśli pojedzie więcej niż 50 dzieci, koszt autobusu zmniejszy się)

Uprzejmie prosimy o zapisywanie chętnych dzieci na listy, które znajdują się w szatni.

ZEBRANIE Z RODZICAMI DZIECI, KTÓRE UCZĘSZCZAJĄ DO PRZEDSZKOLA

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszamy na zebranie z rodzicami, które odbędzie się 23.09.21 r. o godzinie 16:45 w sali nr 14 (gr. Delfinki), w sali nr 3 (gr. Rybki), w sali nr 101 (gr. Żółwiki). Bardzo prosimy, aby na spotkanie wchodzić drzwiami wejściowymi od strony ul. Bełzy. Prosimy również, aby wszyscy z Państwa posiadali maseczki, zachowali dystans społeczny min. 1.5 m oraz dezynfekowali dłonie przy wejściu do budynku.

Uprzejmie prosimy, aby wyjątkowo w tym dniu wszystkie dzieci były odebrane do godziny 16:20.

Liczymy na Państwa obecność !

UWAGA ! OSTATNIE WOLNE MIEJSCA REKRUTACJA NA ROK 2021 / 2022

UWAGA ! UWAGA ! OSTATNIE WOLNE MIEJSCA

REKRUTACJA NA ROK 2021 / 2022

Szanowni Rodzice

Informujemy, że Przedszkole i Klub Dziecięcy „Bursztynek” mieszczący się przy ul. Bełzy 2 w Bydgoszczy (obok Ronda Toruńskiego) prowadzi rekrutację dzieci na nowy rok szkolny.

 

·         Do przedszkola przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 l. do 6 l. 

 

·         Do klubu dziecięcego przyjmujemy dzieci w wieku od 1 l. do 3 l.

 

Zapewniamy:

- własny, bezpieczny plac zabaw

- bogaty kalendarz imprez i uroczystości

- urozmaicony wachlarz zajęć dodatkowych (w tym logopedia, j.angielski, j.hiszpański, j.niemiecki, zajęcia muzyczno-ruchowe, zajęcia z elem. integracji sensorycznej)

- wyżywienie (3 posiłki dziennie)

- wykwalifikowaną kadrę

 

·  

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej: www.bursztynek.kpck.edu.pl oraz Facebook’a: https://www.facebook.com/Kujawsko-Pomorskie-Przedszkole-Bursztynek

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 510 993 092 lub poprzez mail: bursztynek@kpck.edu.pl

 

Czekamy na nowych Bursztynkowych Przedszkolaków !

ZAJĘCIA Z RELIGII

Szanowni Rodzice

Informujemy, że ponownie w tym roku szkolnym będą odbywać się zajęcia z religii. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci 5 i 6 letnich, będą odbywały się 1 raz w tygodniu w wymiarze 30 minut dla każdej grupowy wiekowej. Ci z Państwa, którzy są zainteresowani zapisem przedszkolaka na religię proszeni są o przesłanie do 15.09.21 r. informacji na adres mailowy: bursztynek@kpck.edu.pl (podając imię i nazwisko dziecka, nazwę grupy oraz wpisując temat zajęcia z religii).

UBEZPIECZENIE DZIECI

Szanowni Rodzice

Informujemy, że w szatniach znajdują się wiadomości dot. ubezpiecznia dzieci w nowym roku szkolnym. Przystąpienie do ubezpieczenia jest dobrowolne, koszt 25,00 zł. Ci z Państwa, którzy są zainteresowani proponowanym ubezpieczeniem proszeni są o wypełnienie deklaracji (rodzeństwo na jednym druku) i przyniesienie w kopercie (opisanej imieniem i nazwiskiem dziecka, nazwą grupy oraz tytułem ubezpieczenie) odliczonej kwoty wraz z wypełnioną deklaracją. Deklaracje zbieramy do 15.09.21 r.

KLASOWE

Szanowni Rodzice

Informujemy, że od 2.09.21 r. do 8.09.21 r. panie, które wpuszczają i wypuszczają dzieci do / z placówki będą przyjmować "opłatę klasową" w wysokości 50,00 zł od każdego dziecka, które uczęszcza do naszego Przedszkola. Jest to opłata na cały rok przedszkolny, za którą kupowane są m.in. upominki dla dzieci, poczęstunek na urodziny, imprezy przedszkolne itp.

Uprzejmie prosimy, aby odliczona kwota była przekazywana w kopercie podpisanej imieniem i nazwiskiem przedszkolaka oraz nazwą grupy.

Z góry uprzejmie dziękujemy !