Kujawsko-Pomorskie Przedszkole Bursztynek w Bydgoszczy

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE

Serdecznie zapraszamy wszystkie nowo przyjęte dzieci wraz z rodzicami na zajęcia adaptacyjne, które odbędą się 30.08.18 r. i 31.08.18 r. w godzinach 10.00 - 13.00. Na spotkaniu przekażemy wszystkie niezbędne informacje, odpowiemy na pytania, podamy listę potrzebnych rzeczy. Uprzejmie prosimy, aby każde dziecko oraz rodzic był zaopatrzony w obuwie zmienne oraz małą butelkę wody. Do zobaczenia Przedszkole i Klub Malucha "Bursztynek"

PRACA W KLUBIE MALUCHA

PRACA W KLUBIE MALUCHA !
Poszukujemy opiekunów do klubu malucha w Bydgoszczy. Praca w młodym, prężnie działającym zespole. Mile widziane wykształcenie pedagogiczne bądź kurs opiekunki dziecięcej.
CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres mailowy: bursztynek@kpck.edu.pl

Czytaj więcej...

PROŚBA DO PRZEDSZKOLAKÓW

Uwaga uwaga! Po podróży do Afryki i Azji przyszedł czas na Antarktydę. Zapraszamy jutro (18.07.18 r.) do przedszkola wszystkie polarne zwierzaki jakie Bursztynki mają w swoich kolekcjach zabawek. Pingwiny, niedźwiedzie i lisy polarne, foki, wieloryby, orki - wszystkie zwierzaki będą mile widziane 

UMOWY

 Drodzy Rodzice,

od poniedziałku 16.07 zapraszamy po odbiór umów o świadczenie usług przedszkola. Wypełnione i podpisane umowy prosimy odnieść do piątku 20 lipca.

z góry dziękujemy