Kujawsko-Pomorskie Przedszkole Bursztynek w Bydgoszczy

ZESZYT NA ZAJĘCIA Z RELIGII

Drodzy Rodzice
Uprzejmie prosimy, aby dzieci, które uczęszczają na zajęcia z religii posiadały zeszyty (w kratkę, 32 kartki). Prosimy, aby zeszyt był podpisany imieniem i nazwiskiem dziecka oraz był przyniesiony do przedszkola 11.10.21 r.

KONKURS

Zapraszamy wszystkich rodziców i dzieci z naszego przedszkola i klubu do udziału w konkursie plastycznym "Stwórz dzieło dyniowe - nie halloweenowe". Czekamy na prace wykonane dowolną techniką, przestrzenne lub płaskie; forma ograniczona jest wyłącznie wyobraźnią Państwa i dzieci. Na prace (podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka) czekamy do 25.10.2021, wyniki ogłosimy w Światowym Dniu Dyni, tj. 26.10.2021. Nagrody czekają!

ZAJĘCIA Z FABRYKĄ SPORTU I REKREACJI

Drodzy Rodzice
Informujemy, że zajęcia z Fabryką Sportu i Rekreacji będą odbywały się zawsze we wtorki od godziny 10:15, pierwsze spotkanie odbędzie się już 5.10.21 r.

PROŚBA DO GR. RYBKI I DELFINKI

Drodzy Rodzice
Uprzejmie prosimy, aby wszystkie dzieci uczęszczające do gr. Rybki oraz Delfinki w poniedziałek 4.10.21 r. przyniosły zdjęcia swoich zwierzaków. Czekamy na fotografie Waszych piesków, kotów, chomików, rybek i innych milusińskich.
Przyniesione zdjęcia będą wykorzystane podczas zajęć edukacyjnych.
Z góry dziękujemy !

ZAJĘCIA TANECZNE Z GANG WOLF CREW

Szanowni Rodzice

W szatni znajdują się listy do zapisów na zajęcia taneczne dla przedszkolaków z Gang Wolf Crew, koszt zajęć 35,00 zł miesięcznie, zajęcia będą odbywały się 1 raz w tygodniu, w wymiarze 30 minut.

Zapisy zbieramy do 30.09.21 r.

ZAJĘCIA Z FABRYKĄ SPORTU I REKREACJI

Szanowni Rodzice

W szatni znajdują się listy do zapisów na zajęcia sportowe dla przedszkolaków z Fabryką Sportu i Rekreacji, koszt zajęć 40,00 zł miesięcznie, zajęcia będą odbywały się 1 raz w tygodniu, w wymiarze 30 minut.

Zapisy zbieramy do 28.09.21 r.