Kujawsko-Pomorskie Przedszkole Bursztynek w Bydgoszczy

GŁOŚNE CZYTANIE DZIECIOM - PROŚBA DO RODZICÓW

Drodzy Rodzice, w bieżącym roku szkolnym nasze przedszkole i klub realizują projekt Mały Miś w świecie Wielkiej Literatury - promujący czytelnictwo i jego zalety wśród dzieci. W związku z tym zapraszamy wszystkich chętnych i odważnych Rodziców do współpracy polegającej na wspólnym głośnym czytaniu w przedszkolu i klubie. Chęć udziału w zadaniu proszę zgłaszać bezpośrednio u wychowawców - liczba miejsc NIEOGRANICZONA

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA - POCZĘSTUNEK

Drodzy Rodzice, w związku z nadchodzącą uroczystością pasowania na przedszkolaka poszukujemy Pań lub Panów, którzy chcieliby przygotować wypieki, które osłodzą ten dzień wszystkim dzieciom i ich gościom. Zgłoszenia przyjmują Pani Kamila i Pani Kasia. Z góry dziękujemy!

PROŚBA DO GR. ŻÓŁWIKI

Zwracamy się z uprzejmą prośbą, aby na pasowanie na przedszkolaka wszystkie dzieci były ubrane w eleganckie stroje.

PROŚBA O BILETY / KARTY - GR. RYBKI I DELFINKI

W związku z wyjściem do Biblioteki (18.11.22 - gr. Delfinki, 25.11.22 r. - gr. Rybki)) uprzejmie prosimy, aby dzieci przyniosły 2 bilety ulgowe lub kartę miejską, bilety / karty prosimy przekazywać paniom w salach.

Przypominamy, że bilety / karty muszą posiadać dzieci, które ukończyły 4 r.ż.

KONKURS JESIENNY

UWAGA ! UWAGA !

Nasz jesienny konkurs zostaje przedłużony do piątku 18.11 - mamy nadzieję, że nadchodzący długi weekend pozwoli Państwu na przygotowanie prac wspólnie z dziećmi :)