Kujawsko-Pomorskie Przedszkole Bursztynek w Bydgoszczy

WARSZTATY WIELKANOCNE W KLUBIE DZIECIĘCYM

Drodzy Rodzice


Serdecznie zapraszamy na Warsztaty Wielkanocne, które odbędą się 02.04.2020 r. w godzinach 14:30 – 16:00 w naszym Klubie Dziecięcym.

Na warsztatach będziecie mieli Państwo okazję wykonać ze swoją pociechą świąteczną kartkę oraz wziąć udział w różnych zabawach i zajęciach.

Rodzice, którzy są zainteresowani wzięciem udziału w spotkaniu proszeni są o zapisywanie się na listę obecności, która znajduje się w szatni.

 

 

Liczymy na Państwa obecność

URODZINY - 11.03.2020 r.

Przypominamy, że już 11.03.2020 r. urodziny obchodzi:

Liliana oraz Ewa (gr. Żółwiki)

Wojciech oraz Zofia P. (gr. Delfinki)

SESJA ZDJĘCIOWA WIOSENNO - WIELKANOCNA

Drodzy Rodzice

Informujemy, że 19.03.20 r. odbędzie się sesja zdjęciowa wiosenno - wielkanocna dla wszystkich dzieci, które uczęszczają do naszego Klubu oraz Przedszkola.

WYCIECZKA DO WIOSKI INDIAŃSKIEJ

Szanowni Rodzice

Informujemy, że 28.05.2020 r. planujemy zorganizować dla wszystkich dzieci, które uczęszczają do przedszkola wycieczkę do Wioski Indiańskiej. Na chwilę obecną zbieramy chętne osoby (listy znajdują się w szatniach). Wyjazd z przedszkola będzie po I śniadaniu, przejazd autokarem, dokładne koszty będą podane wkrótce.

Zapraszamy do zapisów :)

OLIMPIADA SPORTOWA

Uprzejmie prosimy, aby dzieci, które biorą udział w Olimpiadzie Sportowej były jutro przyprowadzone najpóźniej do godziny 8.15.
Przypominamy również, aby każdy przedszkolak miał ubrane wygodne obuwie sportowe, spodnie dresowe oraz rozpinaną bluzę.
W przypadku pytań prosimy o kontakt z nauczycielami.